Centraal Bureau

Correspondentieadres:
Het Erasmus
Postbus 341
7600 AH Almelo

Bezoekadres:
Sluiskade NZ 90
7602 HW  Almelo

Telefoon 0546 480 800
info@het-erasmus.nl


Persvoorlichting:

Nathalie Gerritsen - Publiciteit en Communicatie
Telefoon 06 13 46 14 27
 n.gerritsen@het-erasmus.nl

 

 

Hieronder het overzicht van de medewerkers op het Centraal Bureau.
 

Naam                                   Functie

E-mailadres

Hanneke Bendel     
  

PR en Communicatie

h.bendel@het-erasmus.nl

Wouter Benjamins

Leerlingenadministratie en applicatiebeheer

w.benjamins@het-erasmus.nl

Nisander Brand
 

Hoofd Financiële Zaken - controller

n.brand@het-erasmus.nl

Mariette Commissaris     
 

Administratief medewerker  bedrijfsvoering en beheer

m.commissaris@het-erasmus.nl

Edwin Eikenaar

Hovenier en onderhoudsmedewerker

e.eikenaar@het-erasmus.nl

Nathalie Gerritsen
 

Communicatie en Publiciteit

n.gerritsen@het-erasmus.nl 

Tea Haveman
 

Medewerker Kwaliteitszorg

t.haveman@het-erasmus.nl

Sjouke Hilgerink
 

Personeel en organisatie

s.hilgerink@het-erasmus.nl 

Herbert van den Hof
 

Technisch Hoofd ICT

h.v.d.hof@het-erasmus.nl

Vincent Hoff

Medewerker bedrijfsvoering en beheer

v.hoff@het-erasmus.nl

Gerty ter Horst
 

Telefoniste - receptioniste

g.t.horst@het-erasmus.nl

Jenny Kamp
 

Directiesecretaresse

j.kamp@het-erasmus.nl 

Stephanie van den Kieboom
 

Specialist Digitale Geletterdheid

s.v.d.kieboom@het-erasmus.nl

Marian Rensen

Medewerker personeels- en salaris administratie

m.rensen@het-erasmus.nl

Martin Stroop
 

Vastgoed en inkoop

m.stroop@het-erasmus.nl

Hans Weustenraad
 

Voorzitter College van Bestuur

h.weustenraad@het-erasmus.nl