centraal bureau

Correspondentieadres:
Het Erasmus
Postbus 341
7600 AH Almelo

Bezoekadres:
Sluiskade NZ 90
7602 HW  Almelo

Telefoon 0546 480 800
info@het-erasmus.nl


Persvoorlichting:

Nathalie Gerritsen - Publiciteit en Communicatie
Telefoon 06 13 46 14 27
 n.gerritsen@het-erasmus.nl

 

 

Hieronder het overzicht van de medewerkers op het Centraal Bureau.
 

Naam                                    Functie E-mailadres
     
Hanneke Bendel      Communicatie en PR h.bendel@het-erasmus.nl
Wouter Benjamins Leerlingenadministratie en applicatiebeheer w.benjamins@het-erasmus.nl
Mariette Commissaris      Administratief medewerker bedrijfsvoering en beheer m.commissaris@het-erasmus.nl
Edwin Eikenaar Hovenier en onderhoudsmedewerker e.eikenaar@het-erasmus.nl
Nathalie Gerritsen Communicatie en Publiciteit n.gerritsen@het-erasmus.nl 
Tea Haveman Bestuurssecretaris/medewerkster kwaliteitszorg t.haveman@het-erasmus.nl
Sjouke Hilgerink Personeel en organisatie s.hilgerink@het-erasmus.nl 
Herbert van den Hof Hoofd ICT h.v.d.hof@het-erasmus.nl
Vincent Hoff Medewerker bedrijfsvoering en beheer v.hoff@het-erasmus.nl
Gerty ter Horst Telefoniste - receptioniste g.t.horst@het-erasmus.nl
Jenny Kamp Directiesecretaresse j.kamp@het-erasmus.nl 
Stephanie van den Kieboom Specialist Digitale Geletterdheid s.v.d.kieboom@het-erasmus.nl
Marian Rensen Medewerker personeels- en salarisadministratie m.rensen@het-erasmus.nl
Tonnie Brok-Rietman Medewerker schoonmaak t.brok@het-erasmus.nl
Bert Robberegt Hoofd Financiële Zaken - controller b.robberegt@het-erasmus.nl
Maaike Rödel Hoofd ondersteuning m.rodel@het-erasmus.nl
Martin Stroop Vastgoed en inkoop m.stroop@het-erasmus.nl
Thomas Tijhuis Onderwijskundige t.tijhuis@het-erasmus.nl
Hans Weustenraad Voorzitter College van Bestuur h.weustenraad@het-erasmus.nl