Centraal Bureau

Correspondentieadres:
Het Erasmus
Postbus 341
7600 AH Almelo

Bezoekadres:
Sluiskade NZ 90
7602 HW  Almelo

Telefoon 0546 480 800
info@het-erasmus.nl


Hieronder het overzicht van de medewerkers op het Centraal Bureau.
 

Naam                                   Functie

E-mailadres

Mevr. H. Bendel

PR en Communicatie

h.bendel@het-erasmus.nl

Dhr. W. Benjamins

Leerlingenadministratie en applicatiebeheer

w.benjamins@het-erasmus.nl

Dhr. N. Brand

Hoofd Financiële Zaken - controller

n.brand@het-erasmus.nl

Mevr. M. Commissaris

Administratief medewerker  bedrijfsvoering en beheer

m.commissaris@het-erasmus.nl

Dhr. E. Eikenaar

Hovenier en onderhoudsmedewerker

e.eikenaar@het-erasmus.nl

Mevr. N. Gerritsen

Communicatie en Publiciteit

n.gerritsen@het-erasmus.nl 

Mevr. T. Haveman

Medewerker Kwaliteitszorg

t.haveman@het-erasmus.nl

Mevrr. S. Hilgerink

Personeel en organisatie

s.hilgerink@het-erasmus.nl 

Dhr. H. van den Hof

Technisch Hoofd ICT

h.v.d.hof@het-erasmus.nl

Dhr. V. Hoff

Medewerker bedrijfsvoering en beheer

v.hoff@het-erasmus.nl

Mevr. G. ter Horst

Telefoniste - receptioniste

g.t.horst@het-erasmus.nl

Mevr. J. Kamp

Directiesecretaresse

j.kamp@het-erasmus.nl 

Mevr. S. van den Kieboom

Specialist Digitale Geletterdheid

s.v.d.kieboom@het-erasmus.nl

Mevr. M. Rensen

Medewerker personeels- en salaris administratie

m.rensen@het-erasmus.nl

Mevr. M. Rikkerink

Hoofd ICT en onderwijsontwikkeling

m.rikkerink@het-erasmus.nl

Dhr. R. Schoenmaker

Bestuursvoorzitter Het Erasmus

r.schoenmaker@het-erasmus.nl

Dhr. M. Stroop

Facilitair medewerker

m.stroop@het-erasmus.nl