Noteer in uw agenda!     OPEN DAG 2019

Op zaterdag 19 januari 2019 gaan de deuren van alle vestigingen weer wagenwijd open om leerlingen uit groep 8 met hun ouder(s)/verzorger(s) en broertjes en zusjes te verwelkomen. Erasmus-leerlingen zullen de bezoekers rondleiden door de scholen en de medewerkers zullen u uitgebreid informeren over de vele mogelijkheden die Het Erasmus te bieden heeft.

 

Kun u niet op die datum? Meld u dan aan voor een rondleiding op:

PRO (praktijkonderwijs)     de heer Ralph Kolmschate via r.kolmschate@het-erasmus.nl
                                           mevrouw Selma Zwarteveen via s.zwarteveen@het-erasmus.nl

VMBO                                de heer Frank Nobbenhuis via f.nobbenhuis@het-erasmus.nl  
                                           mevrouw Katinka Davina van den Brink via k.davina@het-erasmus.nl

HAVO/VWO                        mevrouw Marjan Brokelman via m.brokelman@het-erasmus.nl
                                           de heer Stan van Binsbergen via s.v.binsbergen@het-erasmus.nl

 

Allen zijn ook te bereiken via ons algemene telefoonnummer 0546 480 800.

U bent van harte welkom!




Sfeerimpressie Open Dag 20 januari 2018

We blikken terug op een succesvolle Open Dag op alle vestigingen van Het Erasmus: Praktijkonderwijs, VMBO en HAVO/VWO.