Noteer in uw agenda: zaterdag 18 januari van 9.30 tot 13.00 uur!!

Op zaterdag 18 januari 2020 gaan de deuren weer open van de locaties vmbo en mavo/havo/vwo en gymnasium! Alle groep 8 leerlingen en hun ouders/verzorgers zijn van harte welkom om kennis te maken met de verschillende opleidingen, stromingen en ons overige bijzondere aanbod.

U bent van harte welkom!
 

OPEN DAG VMBO
ZATERDAG 18 JANUARI 2020
9.30 tot 13.00 uur
Sluiskade NZ 126a

OPEN DAG MAVO, HAVO, VWO EN GYMNASIUM
ZATERDAG 18 JANUARI 2020
9.30 tot 13.00 uur
Sluiskade NZ 68 en Sluiskade ZZ 119

OPEN DAG PRAKTIJKONDERWIJS
WOENSDAG 18 MAART 2020
16.00 tot 20.00 uur
Horstlaan 1

 

Bekijk hier de sfeerimpressie filmpjes van onze drie locaties:
 

PRAKTIJKONDERWIJS


 

VMBO


 

MAVO/HAVO/VWO

 

Wilt u meer weten over het specifieke aanbod op Het Erasmus? 

Neem dan contact op met de teamleiders of coördinatoren:

praktijkonderwijs (pro)        Ralph Kolmschate via r.kolmschate@het-erasmus.nl
                                           Selma Zwarteveen via s.zwarteveen@het-erasmus.nl


vmbo                                  Frank Nobbenhuis via f.nobbenhuis@het-erasmus.nl  
                                           Katinka Davina via k.davina@het-erasmus.nl


mavo/havo/vwo                 Marjan Brokelman via m.brokelman@het-erasmus.nl
                                          Stan van Binsbergen via s.v.binsbergen@het-erasmus.nl


Allen zijn ook te bereiken via ons algemene telefoonnummer 0546 480 800.