Bekijk hier de sfeerimpressie filmpjes van onze drie vestigingen:
 

PRAKTIJKONDERWIJS


 

VMBO


 

MAVO/HAVO/VWO

 

Heb je de Open Dag gemist? En ben je toch nieuwsgierig naar het onderwijs op Het Erasmus. 
 

Maak dan een afspraak voor een rondleiding:

PRO (Praktijkonderwijs)     de heer Ralph Kolmschate via r.kolmschate@het-erasmus.nl
                                           mevrouw Selma Zwarteveen via s.zwarteveen@het-erasmus.nl


VMBO                                de heer Frank Nobbenhuis via f.nobbenhuis@het-erasmus.nl  
                                           mevrouw Katinka Davina via k.davina@het-erasmus.nl


MAVO/HAVO/VWO            mevrouw Marjan Brokelman via m.brokelman@het-erasmus.nl
                                           de heer Stan van Binsbergen via s.v.binsbergen@het-erasmus.nl


Allen zijn ook te bereiken via ons algemene telefoonnummer 0546 480 800.

U bent van harte welkom!